Park zwierząt gołdap na mazurach. Poznaj mazury
Informator o warmii i mazurach
  • Moje ogłoszenia noclegi mazury
  • Kontakt noclegi mazury
  • Dodaj ogłoszenie noclegi mazury

Strona główna > Atrakcje turystyczne > PARK ZWIERZĄT GOŁDAP

PARK ZWIERZĄT GOŁDAP

PARK  ZWIERZĄT  GOŁDAP

Bezkrwawe Safari

W pobliżu Gołdapi u podnóża Tatarskiej Góry (308 m. n.p.m.) znajduje się hodowla, która jest ewenementem w skali regionu. Bowiem na około 300 ha ogrodzonej ziemi, wśród drzew i ogromnych stawów rybnych można tu spotkać stada dzikich zwierząt. Są to m.in. daniele, jelenie, koniki Przewalskiego, dziki i świniodziki. Znajduje się tu jedyne w Europie gniazdo jelenia marali oraz muflony i dzikie owce arui. Na cyplu jednego ze stawów spaceruje długowłosy jak. Zaś przy domu gospodarzy egzotyczne ptactwo – strusie oraz pawie. Hodowla ma nazwę: „Gospodarstwo Ekologiczne Rodziny Rudziewiczów” i znajduje się w miejscowości Zatyki.
Na półwyspie stylizowanym na wioskę Jaćwingów przez cały rok można organizować biesiady z ogniskiem, łowieniem ryb i oryginalnymi potrawami. Szukający wypoczynku z dala od cywilizacji mogą tu wynająć drewniany domek.
Podczas festynów – bo i takie duże imprezy tu się odbywają – w gospodarstwie państwa Rudziewiczów można skorzystać z wielu innych atrakcji, choćby zjazdów na linie, pływania małym stateczkiem lub konnej jazdy.
Kontakt
Tadeusz Rudziewicz – tel. kom. 0 607 563 147
19-500 Gołdap, Jabłońskie 5, tel. (087) 615 09 70

©2022 PoznajMazury.pl